Black box - kamery do auta

Profesionálne riešené DVR-záznamové kamery, montované k držiaku spätného zrkadla. Žiadne prísavky na sklo a voľné káble k napájaniu.

Náš obchod Saunika.sk ponúka širokú škálu kvalitných a spoľahlivých kamer do auta, čiernych skriniek. Ak hľadáte spoločníka na cestách, ktorý vám poskytne dôležité dôkazy v prípade dopravnej nehody, alebo jednoducho chcete mať prehľad o dianí okolo vášho vozidla, naša ponuka je presne to, čo potrebujete.

Naša kolekcia kamier do auta zahŕňa rôzne modely s rôznymi funkciami, aby sme uspokojili všetky vaše potreby. S našimi HD kamerami zaznamenáte jasný obraz a detaily s vysokou kvalitou, a to dokonca aj v náročných svetelných podmienkach. Niektoré modely sú vybavené širokouhlým objektívom, ktorý zabezpečuje širší zorný uhol, aby ste mali prehľad o celej scéne pred vami.

Okrem toho ponúkame aj čierne skrinky, ktoré sú navrhnuté tak, aby zaznamenávali dôležité informácie o vašej jazde. Tieto skrinky majú vstavaný G-senzor, ktorý automaticky zaznamenáva udalosti v prípade nárazu alebo otrasu vozidla. To vám poskytne nezvratný dôkaz v prípade sporov o dopravnú nehodu alebo poškodenie vozidla.

Zobrazených 1–16 z 25 výsledkov