Multimédiá

Vitajte vo vašom novom multimediálnom systéme do auta! S týmto vylepšeným systémom si budete môcť vychutnať úplne nový level zábavy a pohodlia pri jazde.

S naším pokročilým multimediálnym systémom budete mať prístup ku všetkým svojim obľúbeným médiám – hudbe, videám a podcastom – priamo vo vašom aute. Môžete si prehrávať svoje obľúbené skladby z playlistu alebo si vychutnávať nové albumy a piesne z internetového rádia. Vďaka dotykovému displeju budete mať jednoduchý prístup k ovládaniu a vyhľadávaniu vášho obsahu.

Nemusíte sa však obmedzovať len na hudbu. Náš multimediálny systém vám umožňuje tiež prehrávať videá, filmy a zrkadliť mobilný telefón na rádiu. Môžete si pozrieť svoje obľúbené klipy, sledovať filmy alebo dokonca streamovať obsah z populárnych online platform. Už nebudete musieť chýbať žiadna epizóda vášho obľúbeného seriálu ani novinky zo sveta filmu.

Okrem toho náš multimediálny systém ponúka aj ďalšie funkcie, ako je hands-free ovládanie, navigácia s živými mapami, hands-free telefonovanie a mnoho ďalších. Vďaka nim budete môcť ostať spojení a informovaní aj počas jazdy.

Zobrazených 1–16 z 181 výsledkov